facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

İntihar Dükkanı izle

"İntihar Dükkanı izle" için 5 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. hakan hakan Şubat 27th, 2014 at 06:11

  Çok saçma bir animasyon ölmek isteyen bir topluluk neden hayatın tuzağına düşerde bu dünyaya onca ruh getirip haksızlık yapar kısacası diyeceğim şu; şu insanların geneline bakınca gördüğüm şey haksızlığı hak eden insanlar ve hak ettikleri pis dünyaları iğrenç mide bulandırıcıdır herkes bu iğrenç haksızlıkla yapılmış hayatı hak etmez bu yüzden sizlere haksızlık olmaz olan bizim gibilere olur iğrenç olmayan bizlere olur ve sizin gibi hayatı beğenenlerde bizim gibilerini iğrenç tuzaklara çekip kalp olarak acı çekmesinide sağlar benim görüşüm şudur kalp vardır iğrençlikten acı duymaz ve kalp vardır iğrençlikten acı duyar siz acı duymayanlarsınız bizede acı çektirmeyi isteyen dünyanızın şeytanlarısınız ve bu yüzden yaşatmakla bize işkence yapıyorsunuz

 2. hande hande Mart 11th, 2014 at 00:08

  çook güzel

 3. Çok Tuhaf Çok Tuhaf Haziran 20th, 2014 at 14:29

  Bu Fransızlar Akıllarını Kaybetmişler :\

 4. elifff elifff Mayıs 8th, 2015 at 12:28

  tam bunu izlerken zeki alasyanın ölüm haberini aldım tesadüfe bakın.. Film de iğrenç hiç beğenmedim. zaman kaybı arkadaşlar. çocuklara göre de değil.

 5. rabia rabia Ağustos 28th, 2015 at 03:08

  Ben begendim filmi, garipseyebilirsiniz başta ama anlamak önemli olan. Fakat küçük yaştakilerin izlememeli.

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)